Ubytovanie rezervačný formulár   
  

Newsletter

Pred odoslaním skontrolujte prosím všetky údaje, aby sme Vás kontaktovali s čo najpresnejšou ponukou.

 Turistická mapa Slovenský raj

Legenda k mape

 

 

 

16.06.2014 | Túra na Gačovskú skalu
Cesta je prístupná len s horským vodcom. Z Dediniek cez vyhliadku na Gačovskej skale na Geravy a späť. Môžete  využiť služby  horského vodcu Ivana Korpallu : + 421 904 814 818.

13.01.2015 | SKI Mlynky Gugel
Prevádzka SKI GUGEL otvorené Lyžiarske podmienky veľmi dobré, 40-50 cm (technický) Zjazdovky 1,15 km / 4,85 km Posledné sneženie 9.1.2015, 10 cm Večerné lyžovanie  NIE Prevádzkový čas Pondelok: 8.30 - 16.00 Utorok: 8.30 - 16.00 Streda: 8.30 - 16.00 Štvrtok: 8.30 - 16.00 Piatok: 8.30 - 16.00 Sobota: 8.30 - 16.00 Nedeľa: 8.30 - 16.00  

zobraziť zoznam všetkých noviniek


Dedinky Mlynky - turistické informácie Slovenský Raj Juh

Môj Slovenský Raj - portál určený poskytovateľom služieb a ubytovania v regióne Slovenský raj

MTB Maratón 2010 - tretí ročník, Dedinky Mlynky, Slovenský raj

MTB Mlynky - cykloturistika Slovenský raj

Ski Mlynky - lyžovanie, bežky, zimné športy a lyžovačka Slovenský raj

Ubytovanie Slovesnký raj - katalóg hotel, penzión, chata, chalupa, privát, rezervácia ubytovania

  

Registracia poskytovatelov ubytovacich sluzieb

 


Hotel Mlynky***


Hotel Mlynky 

 

Mlynky - Biele vody č. 252, Tel. / mobil : +421 (0)915 351166

Kapacita: 50 lôžok
Cena: od 25€ /1osoba /1noc

Izba 2-lôžková 50 € /1noc
Doplnkové služby:

reštaurácia, kongresové služby, fitness, squash, sauna, víriva vaňa, masáže, terasa s posedením, ohnisko na opekanie, grilovanie.

 


Multifunkčný hotelový komplex pozostávajúci z hotela, športového centra a vonkajšieho areálu. Je typom otvoreného hotela, čo znamená, že ponúka doplnkové služby nielen hotelovej klientele, ale aj náhodným okoloidúcim turistom.
 
Adresa: Kontakty:
Hotel Mlynky***
053 76 Mlynky - Biele vody č. 252
okr. Spišská Nová Ves

Tel. / mobil : +421 (0)915 351166

E-mail: info@hotelmlynky.sk
Web: www.hotelmlynky.sk

   

Ubytovanie v izbách Kúpeľňa na izbe WC na izbe Farebný TV na izbe Telefón na izbe Služby recepcie Kongresová miestnosť Kongresové služby Reštaurácia Pripojenie na internet Požičovňa športových potrieb Platba kartou
Parkovisko Vonkajšie ohnisko s grilom Fitness Detský kútik Bezbariérový vstup Wellness

   

Ubytovanie

Hotel s ubytovacou kapacitou cca 50 osôb Vám ponúka pohodlné ubytovanie v:

  • 6 útulne zariadených apartmánoch
  • 8 dvojposteľových izbách
  • 5 dvojposteľových izbách LUX.
Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou a toaletou, farebným TV so satelitným príjmom, budíkom a telefónom. V LUX izbách a apartmánoch je navyše fén, minibar a HIFI veža.
Ubytovanie Ubytovanie
Ubytovanie Ubytovanie
Ubytovanie Ubytovanie
Ubytovanie Ubytovanie
   

Stravovanie

Reštaurácia s kapacitou 40 miest ponúka chutné menu so širokou ponukou jedál sedem dní v týždni od 10.00 hod. do 22.00 hod.

Ubytovaní hostia majú možnosť stravovania formou plnej penzie alebo polpenzie. Raňajky je možné po dohode podávať aj formou švédskych stolov.
Reštaurácia ponúka denné menu v cene 3.50€.
S reštauráciou susedí zimná záhrada s kapacitou 27 miest. Slúži ako kaviareň a je určená aj pre fajčiarov. Počas slnečných dní je návštevníkom k dispozícii letná terasa s kapacitou 40 miest. Letná terasa je otvorená denne od mája do septembra.
Vychutnávať kávu alebo kvalitné víno môžete aj v našom lobby bare s kapacitou 8 miest. Bar spolu s letnou terasou ponúka široký sortiment alkoholických aj nealkoholických nápojov.
Reštaurácia Reštaurácia
   

Kongresové služby

Kongresové službyOkrem základných služieb ako ubytovanie a reštauračné služby Vám náš hotel ponúka aj komplex služieb súvisiacich s kongresovou turistikou.
Hotel zabezpečuje semináre, konferencie, firemné posedenie, školenia, prezentácie, obchodné rokovania, konkurzy, tlačové a mediálne stretnutia. Pre tieto udalosti majú záujemcovia k dispozícií 2 kongresové miestnosti:
  • veľká kongresová miestnosť s kapacitou cca. 30 osôb
  • malá kongresová miestnosť s cca. 10 osôb.
Kongresové miestnosti sú vybavené multimediálnym projektorom, DVD, flipchartom, televízorom, hifi vežou s CD, premietacím plátnom, magnetickou tabuľou a možnosťou pripojenia sa na internet .
   

Šport a relax

Relaxačné centrumHotel umožňuje svojim hosťom relaxovať vo svojom športovo-relaxačnom centre. Ponúka Vám dokonalý oddych v saune, vo vírivej vani alebo pri masáži. Kto rád oddychuje aktívne, príde si na svoje vo fitnes štúdiu aj pri squashi.
V priestoroch hotela je k dispozícií požičovňa športových potrieb s odborne vyškoleným personálom, ktorý ochotne a zodpovedne pomôže pri výber vhodného športového výstroja. V našej požičovni nájdete širokú ponuku lyží, bežiek, snowboardov, saní, lyžiarskych palíc, prilieb, ďalej tenisové a squashové rakety, snežnice, lopty. Stačí si len vybrať.
Večer, po športe, sa môžu hostia zabaviť pri počúvaní živej alebo reprodukovanej hudby, pozeraním zaujímavých filmov premietaných v priestoroch hotela, pri tancovaní alebo čítaní kníh a časopisov, ktoré si budete môcť u nás vypožičať.
Relaxačné centrum Športové centrum
   

 

 

NAŠI PARTNERI

VisitSlovakia.com  Ubytovanie na Slovensku  TURKA.sk - turistický kalendár

Panorámy, virtuálne prehliadky, virtuálne cestovanie Slovenskom Turistika.sk

 

Priestor pre vašu reklamu. Viac info na info@dedinkymlynky.sk